Blog Kochopuszek

GRAFIKA ▫️ GRY ▫️ RYSUNEK ▫️ BIZNES

Współpraca

 

KATARZYNA_KOSOBUCKA_małe.pngKatarzyna Kosobucka

Cześć! Nazywam się Katarzyna Kosobucka i już od ponad 9 lat zajmuję się  grafiką komputerową. Pochłaniają mnie głównie: concept art, digital painting, grafika użytkowa i branding.
button- skontaktuj się

W pracy przede wszystkim mam na celu zrealizowanie wizji klienta. Specjalizuję się głównie w trzech dziedzinach:

  • Ilustracje / Grafika do Gier – projektuję grafiki do gier, zwłaszcza koncepty postaci oraz innych assetów. Od czasu do czasu wykonuję ilustracje na potrzeby nadruków na koszulkach, kubkach i innych gadżetach. Zobacz więcej w portfolio i na moim instagramie.
  • Logo i Branding – logo jest dla firmy wizytówką, najważniejszą rzeczą, która pokazuje czym firma się zajmuje oraz jaki ma charakter. Zobacz więcej w portfolio. Sprawdź mój proces twórczy tutaj: Jak powstaje logo – mój proces twórczy w 5 krokach
  • Materiały reklamowe do druku – oprócz standardowych projektów, jak ulotki czy plakaty, wykonuję również broszury, katalogi, a także opracowania graficzne książeczek oraz projekty okładek. Zobacz więcej w portfolio.

Jesteś zainteresowany moim doświadczeniem?

Mam ponad 9-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym. Związana jestem głównie z branżą gier indie oraz reklamową. 

Zobacz mój profil na linked in i zaproś do kontaktów!

%d blogerów lubi to: