Blog Kochopuszek

GRAFIKA ▫️ GRY ▫️ RYSUNEK ▫️ BIZNES

O mnie

avCześć! Nazywam się Katarzyna Kosobucka i już od 8-9 lat zajmuję się szeroko rozumianą grafiką komputerową. Pochłaniają mnie głównie: concept art, digital painting, grafika użytkowa i branding.

Zainteresowałam się grafiką już w trakcie szkoły średniej. W tamtym okresie bardzo dużo rysowałam, dlatego stwierdziłam, że zawód grafika komputerowego będzie dla mnie idealny. Oczywiście był to wtedy dla mnie zupełnie abstrakcyjny pomysł, który miał mało co wspólnego z rzeczywistością. Jednak to się miało wkrótce zmienić. Moje pierwsze doświadczenia w branży reklamowej zdobyłam zaraz po maturze, na stażu w agencji reklamowej. To właśnie wtedy po raz pierwszy w moje łapki wpadł tablet piórkowy. Od tamtego czasu nieustannie staram się poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie projektowania, digital paintingu, znajomości oprogramowania i sprzętu. 

Przez kolejne kilka lat pracowałam w wielu miejscach, na umowę o pracę, zlecenie i dzieło. Ostatnie 2 lata próbowałam swoich sił prowadząc własną agencję kreatywną. Nadszedł jednak czas wielkich zmian. Zwinęłam więc firmę i wkroczyłam w świat branży gier – mam nadzieję, że na dobre! Próbuję moje doświadczenie z branży reklamowej przenieść na pracę w game devie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat mojego doświadczenia, sprawdź moje konto na LinkedIn!

Moim hobby od czasów licealnych pozostaje rysunek, a raczej digital painting. Bardzo cieszę się, kiedy mogę te umiejętności wykorzystać w pracy tworząc np. postacie czy inne elementy do gry. Po godzinach, oprócz tego zajmuję się również pisaniem bloga. Staram się podzielić z Wami swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie projektowania graficznego czy prowadzenia biznesu, ale nie tylko. Mam nadzieję, że Was zainteresuje!

Sprawdź moje portfolio!

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę – skontaktuj się ze mną!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: