Pora wrócić do jako takiej rutyny na blogu, więc zaczynamy od posta konceptowego. Kolejna postać z uniwersum Dusznego Domu, czyli Bartek. Jest to osoba, którą Matylda spotyka w Dusznym Domu. Postanowiłam, że w koncepcie Bartka narysuję go w różnych stylówkach. 

bartek
Concept art Bartka

Kim jest Bartek?

Rodzina Bartka przyjaźni się z rodziną matki Matyldy (muszę im wymyślić nazwiska XD). Bartek przez wakacje mieszka u ciotki Matyldy i pomaga w prowadzeniu pensjonatu. Kiedy Matylda pierwszy raz go spotyka, jest on nawiedzony przez swoją zmarłą dziewczynę. Oczywiście jest tego nieświadomy.

Zobacz również: Koncept Matyldy, medium które widzi duchy

bartek 05

Backstory Bartka

Bartek rok czy dwa lata wcześniej miał wypadek samochodowy, w którym zginęła jego dziewczyna. Od tamtego czasu jej duch jest do niego przywiązany. On sam stara się być pozytywny, choć właśnie przez ducha jego dziewczyny ma wiecznego pecha. Jednak ocierając się o śmierć, takie drobne niepowodzenia nie są mu straszne. Duch jego dziewczyny ma na celu połączenie się z nim, co osiągnie przez doprowadzenie do jego śmierci. Stąd wszystkie jego nieszczęśliwe wypadki.

Zobacz także: Wyczekiwane koncepty duszków, które widzi Matylda

bartek 01

Wygląd Bartka

Wygląd Bartka wynika w dużej mierze z wypadku, po którym zostało mu dość sporo blizn. Blizny zakrywa tatuażami. Ale poza tym, nie dba za bardzo o to w co się ubiera. Dba za to o swoją kondycję fizyczną, od dziecka ćwiczy sporty walki. Dużo czasu spędza na świeżym powietrzu trenując, dzięki czemu ma ładną opaleniznę.

bartek 04

Zobacz także: Jaki tablet wybrać – poradnik dla początkujących

bartek 03

bartek 02

Mam nadzieję, że post wam się spodobał! Czekajcie na kolejne postacie z Dusznego Domu!

Zapraszam was także do obejrzenia mojego speedpaintingu Baby Groota 😀

Reklamy