W poniedziałek nie było postu z relacją z procesu tworzenia gry (z przyczyn wyjaśnionych na fanpagu), więc zamiast recenzji gry, napiszę jak mi idzie robienie swojej! Wiem, że to wszystko trwa, można powiedzieć że się guzdrzę, ale mam sporo innych obowiązków. Musicie być cierpliwi. Tak więc zapraszam na szybki update, co do tej pory zostało zrobione.

Owce, czyli temat do dyskusji

grawowce1.png

Mam kilka pierwszych propozycji owiec, ale szczerze mówiąc będę szukać dalej. Z tego względu, że nadal nie jestem przekonana, czy będą aby widoczne na małym ekranie. Same będą przecież małymi elementami. Zastanawiałam się w sumie, czy nie zrobić ich kwadratowych, aby lepiej wpasowywały się w komórki planszy. Może nawet z widoku z góry, a nie z tyłu. Pomysłów jest sporo, będę realizować i na fanapage poddamy to głosowaniu.

Zagroda dla owiec w budowie

grawowce2.png

Od samego początku, planszą na której miała odbywać się gra, była ogrodzoną zagrodą. Na razie udało mi się narysować trawę, niedługo dokończę drewniane ogrodzenie. Efekty wrzucę na instagrama.

Jeśli chcesz zobaczyć pierwszy post, zapraszam tutaj: Postanowiłam zrobić grę, zobaczcie od czego zaczęłam. Następny post już 17-go października!

Reklamy