Kolejna miśkowa produkcja od twórców kultowego Tripple Town – Spry Fox, w której wcielamy się w miśki bushido! Tym razem miśki nie są czarnymi charakterami, a zupełnie dobrymi postaciami. W grze bronimy lasu przed złymi duchami. I jak można się domyśleć, Bushido Bears walczą z nimi na miecze!

**Scroller Alert – będzie dużo obrazków i dużo skrollowania**

screenshot_2016-09-07-00-00-54
Ekran początkowy

screenshot_2016-09-07-00-01-10
Możliwość odblokowania nowych lokacji (i tak, wiem, że jest tam ikonka volume).

Zanim zaczniemy walczyć naszym miśkiem, mamy do wyboru lokację. Na początku jedną, z czasem odblokowujemy następne. W każdej lokacji znajdziemy innych wrogów, a każdy z nich zna inne zagrywki. Nie mogę się doczekać, aż dowiem się co jest w Trzęsawisku Krakena – podgląd wygląda dość interesująco 😉

screenshot_2016-09-07-00-01-19
Przed rozgrywką wybieramy miśka, którym będziemy walczyć.

Za każdego zabitego złego ducha, dostajemy punkty. Na koniec gry przeliczane są one na monety. W miarę postępu zarabiamy na tyle, aby skorzystać ze świątyni, gdzie trzeba wrzucić 100 złotych monet, aby otrzymać prezent. Prezenty są bardzo różne, ale najbardziej będzie nam zależeć na zdobyciu miśkowych tokenów. Kiedy zbierzemy odpowiednią ilość danych tokenów, dostajemy nowego miśka. Możemy oczywiście miśki udoskonalać i trenować w dojo. Za monety kupimy tam upgrade broni lub danego ataku, czy jego szybkości. W danej rozgrywce możemy walczyć trzema miśkami.

screenshot_2016-09-07-00-02-07

Potwory czy złe duchy przychodzą falami. Po kilku zwycięskich falach otrzymujemy bonus w postaci onigiri (?), ramenu czy innych japońskich potraw. Mechanika jest bardzo podobna do Fruit Ninja, prawda?

To co pewnie najbardziej istotne – gra jest dostępna w darmowej wersji. Co za tym idzie to reklamy, ale są one tak sprytnie ulokowane w grze, że na upartego nie musimy ich oglądać. A konkretnie włączają się, kiedy chcemy wziąć do rozgrywki trzeciego miśka lub w zamian za darmowy prezent – nagrodę ze świątyni. A jeśli chcecie zapłacić, to nie ma sprawy, jest również wersja płatna bez reklam od $4,99.

Link do gry na Androida znajdziecie na samym dole, w „dowiedz się więcej”. Na koniec, wrzucam filmik z gamaplayu:

 

 

button-dowiedz-sie-wiecej

Pamiętajcie, aby obserwować mnie na Instagramie i Facebooku!

 

Reklamy